..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Świat

   » Rozgrywka

   » Ekwipunek

   » Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Zadania w UluW artykule tym przedstawiam zadania, jakie napotkacie w czasie zwiedzania miasta Ul, które jest główną lokacją w grze. Możliwe, że jakieś zadanie mi umknęło, jeśli tak się okaże, postaram się jakoś uzupełnić spis. Mam nadzieję, że będzie się wam go dobrze czytało. Wszystkie tytuły i opisy zadań są mojego autorstwa. Zapraszam do czytania i komentowania.

Północno - wschodnia część Ula

1. Poszukiwania Faroda

Wyjdź z Kostnicy, weź ze sobą śmieci, udaj się na plac szmaciarzy i podejdź do portalu znajdującego się w północnej części lokacji, który uruchomisz za pomocą śmieci. Wejdź przez drzwi, dostań się do Zakopanej Wioski i skieruj się do budynku, strzeżonego przez dwóch strażników. Znajdziesz w nim Faroda.

2. Zaginiony Dziennik

Dziennik możesz znaleźć między innymi w Labiryncie Pani Bólu. Innym dziennikiem jest dwunastościan, który znajdziesz w Niższej Dzielnicy. Następnym dziennikiem są tablice, które przeczytasz w jednym z pomieszczeń w Katakumbach.

3. Zemsta Sev - Tai

Sev - Tai opowie ci o tym jak zbiry z Gangu Wygłodniałego Psa zabiły jej trzy siostry. Poprosi cię abyś zabił trzech członków tego gangu, których znajdziesz południowo - wschodniej części Ulu. Po wykonaniu zadania, Sev - Tai da ci swój miedziany kolczyk.

4. Nieumarli w Mauzoleum

Norochj poprosi cię abyś udał się do Mauzoleum i zbadał sprawę Nieumarłych. Po wejściu do Mauzoleum odezwie się do ciebie i poprosi cię byś zajął się intruzem przebywającym w Mauzoleum i zakłócającym spokój zmarłych. Udaj się na południe lokacji i wejdź do sali, w której zastaniesz nekromantę. Przyzwie on szkielety, jednak nie walcz z nimi tylko od razu zabij nekromantę, a wszystkie szkielety się rozsypią. Po wykonanym zadaniu porozmawiaj z Duchem Opiekuńczym i z Norochjem, co zakończy zadanie Nieumarli w Mauzoleum.

5. Fałszywy Grabarz

Pogadaj wcześniej z Emorikiem i powiedz, że chcesz przystąpić do Grabarzy. Powie ci on, abyś pogadał z Norochjem. Ten zleci ci wyśledzenie człowieka, który przebiera się za grabarza i okrada ludzi. Znajdziesz go w południowo - zachodniej części Ula, nazywa się Szara Opończa.

6. Źródło Zwłok Faroda

Emorik poprosi cię byś dowiedział się skąd Farod bierze tyle ciał, które oddaje bez przerwy do Kostnicy. O to samo poprosi cię Współgrobiec, który znajduje się w jednym z domów na Placu Szmaciarzy. W czasie rozmowy z Farodem, wygada się on. Wystarczy skłamać, że nikomu o tym nie powiecie i dowiecie się prawdy.

7. Rozmowa z Oczekującym Śmierci

Dalszy ciąg prób przed przystąpieniem do Grabarzy. Emorik poprosi cię byś porozmawiał z Oczekującym Śmierci. Znajdziesz go stojącego przy stoliku tuż przy wyjściu z gospody.

8. Rozmowa z Sere

Dalszy ciąg prób przed przystąpieniem do Grabarzy. Emorik poprosi cię byś porozmawiał z Sere. Znajdziesz ją na prawo od stolika Emorika.

9. Odszukaj Soego

Emorik poprosi cię byś odszukał Soego. Znajdziesz go w Katakumbach w Ziemiach Umarłych.

10. Odszukaj Kradoka

Baen Wysłannik poprosi cię o odnalezienie Kradoka i przekazanie mu pewnej wiadomości. Kradoka znajdziesz w południowo - zachodniej części Ula. Po wykonaniu zadania wróć do Baena, który da ci garść miedziaków.

11. Problem Ingressy

Kiedy uda ci się z nią porozmawiać, opowie ci swoją historię. Ingressa boi się przejść przez jakiekolwiek drzwi, więc nie może wrócić do domu. Zaproponuj pomoc i idź do południowo - wschodniej części Ula, do Karczmy pod Gorejącym Człekiem. Znajdziesz tam Kandriana, stojącego obok Ebba Skrzypiącego. Powiedz mu o problemie Ingressy, a on powie, że jej pomoże. Wróć do Ingressy, a ona w podziękowaniu da ci swoje zęby, które możesz dać Mortemu jako broń.strony: [1] [2] [3]
komentarz[129] |

Komentarze do "Zadania w Ulu"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


      Sonda
   Ulubiona profesja to:
Wojownik
Mag
Złodziej
Kapłan
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.020100 sek. pg: