..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Świat

   » Rozgrywka

   » Ekwipunek

   » Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Najważniejsi NPC

W tym artykule przedstawiam postacie niezależne, z którymi musicie porozmawiać, by ukończyć grę. Mają oni wiele informacji na temat przeszłości Bezimiennego, jednak nie pomogą ci za darmo. Powinniście też na nich uważać, gdyż każdy z tych bohaterów jest na swój sposób niebezpieczny.

Farod

Rasa
Człowiek
Płeć
Mężczyzna
Profesja/Poziom
Brak
Punkty Życia
3
Doświadczenie
15

Po obudzeniu się w Kostnicy Morte przeczyta co masz napisane na plecach. Dowiesz się, że w razie jakbyś stracił pamięć powinieneś odnaleźć człowieka o imieniu Farod. Znajdziesz go w Zakopanej Wiosce. Farod jest bardzo chciwym i skąpym człowiekiem. Gromadzi skarby, obdzierając umarłych, których mu dostarczają jego ludzie, z ekwipunku. Dzięki temu dorobił się całkiem pokaźnej fortuny, wybudował sobie dwór w Zakopanej Wiosce, którą rządzi. Jest też przybranym ojcem Anny, którą przygarnął dla jej zdolności złodziejskich. W zamian za informacje, które posiada będziesz musiał zejść do Katakumb i przynieść mu kulę z brązu. Kiedy wrócisz z powrotem na powierzchnię okaże się, że Farod został zabity.

Lotar

Rasa
Człowiek
Płeć
Mężczyzna
Profesja/Poziom
Mag/25
Punkty Życia
32 000
Doświadczenie
-31 072

Lotar jest kolekcjonerem czaszek, dlatego kiedy wejdziesz po raz pierwszy do Niższej Dzielnicy, Morte zostanie porwany. Aby go odzyskać będziesz musiał przynieść mu inną czaszkę. Kiedy to zrobisz Morte wróci do twej drużyny, a Lotar udzieli ci paru informacji na temat twojej śmiertelności. Poradzi ci byś znalazł wiedźmę Ravelę. Lotar to bardzo potężny i mądry człowiek, którego boją się wszyscy mieszkańcy Sigil. Jako jeden z niewielu potrafi zniszczyć Bezimiennego, dlatego lepiej z nim nie walczyć, zwłaszcza że nawet jeśli go pokonasz to i tak stracisz. Po tym jak Lotar udzieli ci informacji, nie spotkasz go już więcej.

Ravela

Rasa
Nocna Wiedźma
Płeć
Kobieta
Profesja/Poziom
Kapłan/16, Mag/17
Punkty Życia
87
Doświadczenie
32 000

Ravela to Nocna Wiedźma, która została zesłana do Labiryntu za swoje postępki. Jak się później dowiecie, chciała uwolnić Panią Bólu z Sigil i za to musi resztę życia spędzić w więzieniu, z którego nie może się wydostać. To ona pozbawiła Bezimiennego śmiertelności, gdyż ją o to prosił. Ravela jest przebiegła, zależy jej na tobie. Poszukuje ona odpowiedzi na pytanie „Cóż może zmienić naturę człowieka?”. Gdy z nią porozmawiasz będziesz musiał odpowiedzieć na to pytanie. Po skończonej rozmowie będziesz musiał ją zabić, gdyż nie będzie chciała cię wypuścić ze swego Labiryntu. Wcześniej jednak poradzi ci byś szukał Triasa. Jak się później okaże nie uda ci się jej uśmiercić. Zrobi to dopiero Istota Wiekuista.


strony: [1] [2]
komentarz[39] |

Komentarze do "Najważniejsi NPC"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


      Sonda
   Ulubiona profesja to:
Wojownik
Mag
Złodziej
Kapłan
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.017623 sek. pg: