..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Świat

   » Rozgrywka

   » Ekwipunek

   » Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

NPC z Klątwy


Agril Szanak

Agril Szanak jest demonem, który został uwięziony w Spichlerzu Klątwy. Gdy na polecenie Dony Kiszał będziecie go uwalniać, w zamian za tę przysługę będziecie mogli zdobyć jego broń.

An’izjusz

An’izjusz to jeden z ludzi rządzących Klątwą. Okaże się jednak, iż ma on groźną konkurentkę, którą przy waszej pomocy będzie chciał zlikwidować, podając fałszywe oskarżenia. Gdy już to zrobicie, An’izjusz da wam sporą nagrodę pieniężną.

Berrog

Berrog jest człowiekiem, który został przygnieciony przez wóz w Zrujnowanej Klątwie. Razem z nim pod wozem znalazł się też Tovus Giljaf, więc będziecie musieli się postarać, by uwolnić ich obu. Gdy tego dokonacie Berrog bardzo wam podziękuje, a następnie odejdzie.

Dallan

Dallan, spędzający czas w Gospodzie „Brama Zajazdów”, jest przyjacielem An’izjusza, który będzie chciał byście mu pomogli w jego walkach politycznych. W zamian, Dallan da wam kolejną część klucza potrzebnego, by dostać się do devy.

Dona Kiszał

Dona Kiszał to kobieta, którą spotkacie w Gospodzie „Brama Zajazdów”. Będziecie musieli z nią porozmawiać, gdyż ma on jedną z części klucza potrzebnego, by dostać się do devy. Poprosi was ona o uwolnienie biesa o imieniu Agril Szanak, który przebywa w Spichlerzu.

Grist

Grist to gereleth, którego zabijecie na prośbę Voorszy. Wpierw będziecie mogli jednak z nim chwilę porozmawiać, po czym stwór rzuci się na was.

Hezobol

Hezobol jest szalonym magiem, który będzie chciał skorzystać na chaosie jaki panuje w Zrujnowanej Klątwie. Będziecie musieli go odwieść od złożenia niewinnego człowieka w ofierze, a gdy to zrobicie Hezobol pomoże w naprawianiu szkód.

Jasilia

Jasilia jest córką Plugawego Barsa, którą będziecie musieli uratować przed grupą zbójców. Gdy to zrobicie Jasilia wam bardzo podziękuje. Gdy będziecie już w Zrujnowanej Klątwie, znów będziecie mieli okazję pomóc Jasili obronić się przed napadem.

Jujog

Jujog jest przywódcą zbójców, którzy chcą złupić Magazyn w Zrujnowanej Klątwie. Gdy przekonacie go żeby tego nie robił, bo to pogłębi panujący w mieście chaos, Jujog wraz ze swymi towarzyszami zacznie pomagać w naprawianiu szkód.

Karl

Karl jest mężem Roberty Porfindor, który lubi spędzać czas w otoczeniu innych kobiet, przez co będzie narażony na śmierć z rąk swej żony.

Kasjusz

Kasjusz jest potworem, który pilnuje miecza Triasa, zamkniętego w więzieniu. Będziecie potrzebować tego miecza, by go uwolnić, więc Kasjusz zaproponuje wam trzy możliwości zdobycia tej broni. Jeśli wam się uda, uzyskacie miecz, jeśli nie, Kasjusz was zabije.strony: [1] [2]
komentarz[77] |

Komentarze do "NPC z Klątwy"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


      Sonda
   Ulubiona profesja to:
Wojownik
Mag
Złodziej
Kapłan
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.072144 sek. pg: