..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Świat

   » Rozgrywka

   » Ekwipunek

   » Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

NPC z Dzielnicy Urzędników


Abel Myśliciel

Abel Myśliciel to człowiek, którego spotkacie koło kilku namiotów w zachodniej części tej lokacji. Będzie on bardzo zdziwiony Mortem, z którym wpierw będzie rozmawiać. Gdy już zwróci uwagę na Bezimiennego, będziecie mogli porozmawiać z nim na temat frakcji(on sam należy do Stowarzyszenia Porządku), Wojny Krwi i o wielu innych ciekawych rzeczach.

Adwokat Śmierci

Adwokat Śmierci to jeden z trzech wykładowców w Gmachu Rozrywki. Jeśli zostaniecie, by wysłuchać jego opowieści, dowiecie się wiele o Cieniach i życiu po śmierci. Kiedy jednak Adwokat Śmierci zacznie mówić, iż nieśmiertelność jest niemożliwa, możecie popełnić samobójstwo, by pokazać mu, że jednak nie miał racji.

Aelwina

Aelwina jest przyjaciółką Nemelle. Spotkacie ją koło kilku namiotów w wschodniej części tej lokacji. Co ciekawe Bezimienny już kiedyś się z nią spotkał i dzięki Aelwinie będzie mógł uzyskać kilka informacji na temat swej przeszłości.

Bezgłowy Mertwyn

Bezgłowy Mertwyn, jak samo imię wskazuje, jest dziwną postacią. Otóż, za pierwszym razem gdy z nim będziecie chcieli porozmawiać, okaże się to niemożliwe, gdyż Mertwyn nie ma głowy. Jeśli jednak pokonacie kilku zbirów w tej dzielnicy i przyniesiecie głowę Mertwynowi będziecie mogli z nim porozmawiać. Nie dowiecie się mimo to, czemu stracił głowę i jak zginął, gdyż Mertwyn nie lubi o tym rozmawiać.

Dolora

Dolora jest jedną z uczennic przebywających w Przybytku Zaspokajania Żądz Intelektualnych. Kiedy z nią porozmawiacie okaże się, iż ma problem, polegający na tym, że niejaki Wesołek zabrał jej klucze do jej serca. Gdy już przyniesiecie Dolorze jej klucze, będziecie mogli zagrać z nią w kilka gier, bądź odbyć dyskusję na różne tematy.

Drzazga

Drzazga, syn Isahar, który przybył do Sigil, by nauczyć się służenia bliźnim, jest odźwiernym Gmachu Rozrywki. Będziecie mogli od niego uzyskać wiele informacji na temat Czuciowców(i nie tylko), wstąpić do tej frakcji, zakupić coś w skarbcu frakcji, pokaże wam też sensora, w których będziecie mogli użyć Kamieni Doznań.

Ecco

Ecco jest jedną z uczennic przebywających w Przybytku Zaspokajania Żądz Intelektualnych. Kiedy będziecie chcieli z nią porozmawiać okaże się, iż Ecco jest niemową. Jeśli uda wam się przywrócić jej głos, dowiecie się czemu miała taki wypadek, a także zdobędziecie wiedzę potrzebną wam w odnalezieniu Raveli.

Elobranda

Elobranda to kobieta, która nazywa Bezimiennego Obliźnionym. Za pierwszym razem kiedy będziecie z nią rozmawiać da wam tajemniczy zwój. Gdy będziecie chcieli go przeczytać, okaże się, że uruchomiliście pułapkę. Po uporaniu się z nią, gdy będziecie chcieli się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat, Elobranda nie udzieli wam niestety żadnych konkretnych informacji.

Eli Hawelok

Eli Hawelok to bardzo zdolny złodziej, którego spotkacie koło Przybytku Zaspokajania Rządz Intelektualnych. Gdy mu zapłacicie, będziecie mieli okazję się z nim spotkać w Gmachu Rozrywki, gdzie będzie mógł nauczyć Bezimiennego złodziejskiego fachu, gdyż jest jednym z tamtejszych nauczycieli.

Finam Lingwista

Finam Lingwista jest człowiekiem, którego ojca zamordowano w Gmachu Rozrywki, lecz sprawcy tego czynu nie złapano. Gdy z nim będziecie rozmawiać, okaże się, iż jest tłumaczem i jeśli przyniesiecie mu jego notatki, które znajdują się w Przybytku Zaspokajania Żądz Intelektualnych, będziecie mogli się nauczyć dodatkowego języka, Uyo.strony: [1] [2] [3] [4]
komentarz[79] |

Komentarze do "NPC z Dzielnicy Urzędników"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


      Sonda
   Ulubiona profesja to:
Wojownik
Mag
Złodziej
Kapłan
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.019948 sek. pg: