..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Świat

   » Rozgrywka

   » Ekwipunek

   » Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

NPC z Niższej DzielnicyAalek

Aalek jest jednym z kupców sprzedających swoje towary na Targowisku. Będziecie mogli się i niego wyposażyć w wiele ciekawych i przydatnych amuletów.

Anze

Anze jest jednym z kupców sprzedających swe towary na Targowisku. Będziecie mogli u niego kupić wiele różnych rodzajów broni.

Alissa Tield

Alissa Tield należy do frakcji Bogowców i pracuje w ich Kuźni. Będziecie mogli się od niej dowiedzieć wielu przydatnych rzeczy związanych z pracami w Kuźni, a także wspomni, iż obecnie wszyscy pracują nad tajemniczym zleceniem, o którym jednak nie będzie chciała nic więcej powiedzieć. Jeśli macie jakiś problem w Kuźni, nie wiecie gdzie dostać jakieś rzeczy, bądź chcecie ciekawie porozmawiać to idźcie do Alissy.

Avildon

Z Avildonem nie będziecie mogli porozmawiać. Jest to bowiem kowal, który został zamordowany i właśnie wy będziecie musieli rozwiązać zagadkę jego śmierci.

Bedai - Lin

Bedai - Lin jest jedną z osób podejrzanych o zabójstwo kowala Avildona. Jak się szybko zorientujecie ona tego nie zrobiła, co nie znaczy, że nie była w to zamieszana. Bedai - Lin jest członkinią frakcji Anarchistów, więc jeśli będziecie chcieli do niej dołączyć, musicie z nią porozmawiać. Możecie też na nią donieść do Keldora i zdobyć dodatkową nagrodę.

Broka

Broka jest właścicielem Lombardu, u którego będziecie mogli kupić wiele ciekawych przedmiotów i rodzajów broni. Jeśli jednak będziecie chcieli z nim porozmawiać na inny temat, nie uda się to, gdyż natychmiast zacznie się kłócić ze swoją żoną Mikką.

Byron Szpicer

Byron Szpicer to bardzo wpływowy, potężny i zadufany w sobie przywódca złodziei w Niższej Dzielnicy. Prawie każdego traktuje jak śmiecia, chyba że da się go do czegoś wykorzystać. Jest bardzo niemiły, więc wasza rozmowa z nim nie będzie zbytnio przyjemna.

Deran

Deran jest człowiekiem, który zajmuje się sprzedawaniem ludziom niewolników. Mimo to jest on uczciwym człowiekiem i dlatego zgodzi się nie sprzedawać Tristy do czasu aż nie znajdziecie dowodów na jej niewinność. Gdy tego dokonacie Deran uwolni Tristę i dopilnuje, by odzyskała stracony majątek.

Dimtri

Dimtri jest zombie, którego Hamrys uważa za swojego przyjaciela i nie chce zrozumieć, że on nie żyje. Jak łatwo się domyślić, nie będziecie mogli z nim porozmawiać.

Drixel

Drixel to jeden ze strażników pilnujących porządku na Targowisku. Należy on do frakcji Harmonium i od niego będziecie mogli się wiele dowiedzieć o tej frakcji. Jest on miłym człowiekiem, ale nie ma za dużo do powiedzenia.

Giltspur

Giltspur jest bratem Derana. Jest to człowiek, który może wam wiele ciekawych rzeczy powiedzieć na temat Niższej Dzielnicy, załatwi wam pracę, będziecie mogli u niego kupić lub sprzedać różne przedmioty. A do tego jest bardzo miłą osobą.

Gort

Gort jest jednym z trolli, na których chciała się zemścić Xanthia za to, iż w karczmie zniszczyli jej wieczorową suknię. W rewanżu powiedziała, że nie przyjmie ich przeprosin jeśli nie zabiją abiszai, którego można pokonać magią lub magiczną bronią. Możecie ostrzec ich przed tym i zarobić trochę pieniędzy.strony: [1] [2] [3] [4]
komentarz[65] |

Komentarze do "NPC z Niższej Dzielnicy"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


      Sonda
   Ulubiona profesja to:
Wojownik
Mag
Złodziej
Kapłan
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.026762 sek. pg: