..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Świat

   » Rozgrywka

   » Ekwipunek

   » Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

NPC z Ula, Plac Szmaciarzy, Śmieciowisko i Zakopana WioskaPlac Szmaciarzy

Jarym

Jarym to czarodziej mieszkający w namiocie w południowej części tej lokacji. Gdy z nim porozmawiacie okaże się, że do wykonania jakiegoś zaklęcia potrzebny jest mu rubin. Możecie go zdobyć, zabijając Aolę ze Zrujnowanej Świątyni i odbierając mu ten drogocenny kamień.

Kościszczur

Kościszczur to główny złodziej Współgrobca i jednocześnie jego strażnik i przyjaciel. To on szkoli wszystkich złodziei na Placu Szmaciarzy, więc może wyszkolić i Bezimiennego. Poza tym, nie można z nim porozmawiać na ciekawszy temat.

Nodd

Nodd jest jednym z wielu zbieraczy na Placu Szmaciarzy. Gdy z nim porozmawiacie okaże się on miłą i przyjazną osobą oraz poprosi was o odnalezienie siostry o imieniu Amarissa. Gdy już tego dokonacie i przekażecie pieniądze od niej Noddowi, będzie on już was zawsze miło witał.

Przyjaciel Szpiku

Kolejny, z serii wariatów, jakich przyjdzie wam spotkać. Tym razem jest to jednak szaleniec, który dodatkowo jest obrzydliwy. Jego jedynym pożywieniem są bowiem ciała martwych osób, które uda mu się znaleźć. Gdy będzie chciał zjeść palec trupa na waszych oczach, najlepiej zostawicie go w świętym spokoju.

Stara Mebbet

Stara Mebbet to znachorka mieszkająca w dużym namiocie mniej więcej w centrum tej lokacji. Będziecie mogli u niej odpocząć, wyleczyć się, a także kupić przeróżne amulety. Dodatkowo Stara Mebbet, jeśli wykonacie dla niej kilka zadań, może nauczyć Bezimiennego jak być magiem.

Współgrobiec

Współgrobiec to przywódca wszystkich zbieraczy z Placu Szmaciarzy, który mieszka w dużej chacie zaraz koło wejścia do tej lokacji. Poza ciekawymi informacjami o zbieraczach, Współgrobiec zaoferuje wam zadanie polegające na dowiedzeniu się skąd Farod bierze tyle martwych ciał, które potem dostarcza do Kostnicy. Musicie też uważać, żeby go nie obrazić, gdyż będziecie zmuszeni wtedy z nim walczyć.

Vlask

Vlask to chytry i podstępny zbieracz, ubrany w bardzo zadbane szaty, co nie jest częste na Placu Szmaciarzy. Spotkacie go jeśli wejdziecie w portal, który otworzy się po rozwarciu drzwi budynku, stojącego niedaleko wejścia do lokacji. Okaże się, że z miejsca tego nie ma ucieczki, chyba że zapłacicie Vlaskowi sto miedziaków. Zamiast tego, można go zabić i odebrać klucz do portalu.

Żółtopalcy

Żółtopalcy to zbieracz, który poza zbieraniem ciał zajmuje się złodziejstwem. Kiedy zaczniecie z nim rozmawiać będzie chciał wymusić swoje prawa do Mortego, twierdząc że ta czaszka jest jego. Kiedy się nie zgodzicie na to i będziecie chcieli zakończyć rozmowę okaże się, że Żółtopalcy będzie chciał was okraść. Gdy podejrzycie jego technikę, każcie mu oddać wszystko co ma i puśćcie wolno.strony: [1] [2]
komentarz[58] |

Komentarze do "NPC z Ula, Plac Szmaciarzy, Śmieciowisko i Zakopana Wioska"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


      Sonda
   Ulubiona profesja to:
Wojownik
Mag
Złodziej
Kapłan
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.017078 sek. pg: