..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Świat

   » Rozgrywka

   » Ekwipunek

   » Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

NPC z Ula, część południowo - wschodniaW tym artykule znajdziecie opis wszystkich postaci niezależnych, z którymi możecie porozmawiać w południowo - wschodniej części Ula.

Alais

Alais to niezbyt mądry człowiek, przekonany o tym, że wszyscy go znają, którego możecie spotkać w Gospodzie pod Gorejącym Człekiem. Jeśli zechcecie wysłuchać jego opowieści, dowiecie się, że pochodzi z miasta Aliburn i do Ula trafił ścigając swego wroga, Tira Tanelela. Kiedy jednak próbujecie porozmawiać z nim na jakiś inny temat Alais zdaje się nie rozumieć co do niego mówicie.

Amarissa

Amarissa jest jedną z wielu ladacznic w Ulu. Będziecie mieli okazję dłużej z nią porozmawiać, jeśli zgodzicie się pomóc Noddowi, zbieraczowi z Placu Szmaciarzy, w odnalezieniu jego siostry. Jak łatwo się domyślić, to Amarissa jest jego siostrą. Mimo niezbyt chwalebnego zawodu, jest to porządna dziewczyna, która tęskni za swym bratem i prosi was byście przekazali mu od niej niewielką sumę pieniędzy.

Barkis

Barkis jest właścicielem Gospody pod Gorejącym Człekiem. Co ciekawe, poza możliwością kupienia kilku napoi i noclegiem, może wam on zaoferować oko Bezimiennego, co znaczy, że ci panowie już się wcześniej spotkali. Barkis jest jednak chytry i chce niebagatelnej sumy, pięciuset miedziaków, za zwrot waszej własności. Będziecie mieli okazję załatwić sobie u niego darmowe picie, jeśli tylko pomożecie mu w uregulowaniu długu Mokkai.

Drusilla

Drusilla to kobieta, która cały swój czas spędza w Gospodzie pod Gorejącym Człekiem. Dzięki rozmowie z nią dowiecie się kim jest Ignus, a także zorientujecie się, że jest ona w nim zakochana. Kiedy uda wam się przyłączyć go do drużyny, Ignus zabije Drusillę.

Ebb Skrzypiący

Ebb Skrzypiący to niezwykle ciekawa postać. Już sam wygląd zdaje się świadczyć o tym, że jest on niezwykle doświadczonym wojownikiem. Ebb bowiem, jest wielkim, umięśnionym, podstarzałym człowiekiem, który obecnie przesiaduje w Gospodzie pod Gorejącym Człekiem. Dzięki rozmowie z nim dowiecie się wielu ciekawych rzeczy o mieście, o Pani Bólu i o wielu innych sprawach. Co ciekawe, spotkacie go jeszcze na swej drodze, gdyż będzie się znajdować w Magazynie w Zrujnowanej Klątwie.

Etelgrin

Etelgrin to jeden z dwóch Abiszai, których spotkacie w Gospodzie pod Gorejącym Człekiem. Z rozmowy z nim dowiecie się, że razem ze swoim przyjacielem, Tegar’inem spędza tu czas, gdyż są na przepustce. Obaj bowiem walczą w Wojnie Krwi, po stronie Baatezu. Z rozmowy z nimi można też wywnioskować, że Bezimienny już kiedyś ich spotkał.

Ilquiks

Ilquiks, mały i łysiejący już człowiek, to jeden z bywalców Gospody pod Gorejącym Człekiem. Sam o sobie mówi, że jest człowiekiem, którego interesuje poezja i zjawiska nadprzyrodzone. Jeśli będziecie chcieli opowie wam, że wychowywał się chaotycznych sferach, co spowodowało, że gardzi istotami prawa, jakimi są inni klienci tej Gospody, Etelgrin i Tegar’in. Poza tym nie ma nic specjalnie ciekawego do powiedzenia.

Jazgoczący Dzikus

Jazgoczący Dzikus to kompletny wariat, który stoi niedaleko Gospody pod Gorejącym Człekiem. W czasie rozmowy musicie uważać, gdyż będzie chciał was ugryźć i kilkakrotnie zacznie wyć. Jeśli jednak zaczniecie zachowywać się tak jak on, to zdobędziecie wiele ciekawych informacji.

Jhelai

Jhelai jest to człowiek, który chodzi koło Gospody pod Gorejącym Człekiem. Będziecie mogli z nim dłużej porozmawiać jeśli zgodzicie się pomóc Kradokowi w jego odnalezieniu. Usłyszycie wtedy, że nie ma on zamiaru wracać do pracy i żeby Kradok się odczepił.strony: [1] [2]
komentarz[51] |

Komentarze do "NPC z Ula, część południowo - wschodnia"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


      Sonda
   Ulubiona profesja to:
Wojownik
Mag
Złodziej
Kapłan
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.017157 sek. pg: