..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Świat

   » Rozgrywka

   » Ekwipunek

   » Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

UlUl (a właściwie Sigil, którego Ul jest częścią) jest też często nazywany Miastem Drzwi. Wynika to z tego, że jest on centrum świata Planescape. To stąd możesz trafić do wszystkich innych sfer. Tutaj toczy się przede wszystkim życie. Ulice są zatłoczone, kupisz wszystko co będzie ci potrzebne w podróży, tutaj możesz w ciągu paru chwil stracić życie, jeśli zaatakują cię zbiry. Spotkasz tu naprawdę ciekawych i wartych poznania ludzi oraz zwiedzisz interesujące miejsca. Ul dzieli się na kilka części, które opisałem poniżej. Mogę tylko poradzić byś zwiedził wszystkie miejsca, o których piszę. Ul, Miasto Drzwi, centrum Wieloświata, stąd możesz trafić wszędzie gdzie tylko chcesz. Musisz mieć tylko odpowiedni klucz...

Północno - wschodnia część

To tu zaczynasz grę, budząc się w Kostnicy. Kiedy już uda ci się z niej wydostać przez Otwarty Grobowiec możesz zwiedzić tą część miasta. Miejscami niewątpliwie wartymi odwiedzenia są karczma Grabarzy "Proch do Prochu", gdzie dostaniesz wiele zadań oraz będziesz miał możliwość wstąpić do tej frakcji. Możesz także obejrzeć Kamień Pamiątkowy Grabarzy, na którym zapisują oni imiona zmarłych. W tej części Ula znajdują się też takie budynki jak Mauzoleum, Chata Shilandry, czy Dom Angyara. Możesz się stąd udać do północno - zachodniej i południowo - wschodniej części Ula, a także do Alei Niebezpiecznych Węgłów.

Południowo - wschodnia część

Najważniejszym budynkiem tej części Ula jest niewątpliwie Gospoda "Pod Gorejącym Człekiem". Będziesz mógł tam się dowiedzieć czemu ma taką dziwną nazwę, a także porozmawiać z przybyszami z różnych sfer, gdyż jest to jedno z miejsc, gdzie koncentruje się życie Miasta Drzwi. Innym ciekawym budynkiem jest Salon Tatuażu Upadłego, gdzie ten Dabus sprzedaje swoje tatuaże. Z innych budynków warto jeszcze wymienić Magazyn Ku'atry i Kamienicę Zbójców. Możesz się stąd udać do północno - wschodniej i południowo - zachodniej części Ula.

Południowo - zachodnia część

Znajduje się tu inne z miejsc najbardziej tętniących życiem, a mianowicie Targowisko. Będziesz tu mógł posłuchać opowieści, zagrać w kości i oczywiście powymieniać swoje towary z kupcami z dalekich stron, którzy często mają bardzo ciekawy towar do zaoferowania. Innymi ciekawymi miejscami są Biuro do Spraw Szkodników i Zapobiegania Chorobom, gdzie możesz dostać nagrodę za ogony szczurów, które zabiłeś. Możesz także odwiedzić Braskena w jego Chacie. Możesz się stąd udać do południowo - wschodniej i północno - zachodniej części Ula, a także do Alei Niebezpiecznych Węgłów.

Północno - zachodnia część

Jest to najmniejsza z części Ula i znajduje się tu tylko Zajazd, gdzie będziesz mógł odpocząć po trudach podróży i zregenerować siły na następne przygody. Uważaj gdyż jest tu wiele złodziei i zbójców, którzy tylko czekają na łatwy łup. Możesz się stąd udać do południowo - zachodniej i północno - wschodniej części Ula, a także na Plac Szmaciarzy.strony: [1] [2]
komentarz[40] |

Komentarze do "Ul"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


      Sonda
   Ulubiona profesja to:
Wojownik
Mag
Złodziej
Kapłan
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.021369 sek. pg: