..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Świat

   » Rozgrywka

   » Ekwipunek

   » Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Morte

Rasa
Nieznana
Płeć
Mężczyzna
Profesja
Wojownik
Siła
12
Kondycja
16
Zręczność
16
Inteligencja
13
Mądrość
9
Charyzma
6

Morte to latająca czaszka. Jest też pierwszą postacią, którą możesz przyłączyć do swojej drużyny. Spotykasz go natychmiast po tym jak się budzisz w Kostnicy i to z jego pomocą udaje ci się wydostać z tego nieprzyjemnego budynku. Od tej chwili, oczywiście jeśli zechcesz, będziesz z nim podróżować aż do końca swojej przygody.

Jak dowiesz się w czasie swej wędrówki, Morte miał styczność z twoimi wcześniejszymi wcieleniami. Bezimienny spotkał go w Baator, gdzie zabrał go ze Słupa Czaszek. Jak wynika jednak z jego wspomnień nie mieli oni ze sobą najlepszych kontaktów. Morte dosyć niechętnie mówi o swojej przeszłości, także by coś z niego wydobyć będziesz musiał być stanowczy. Najlepiej jest z nim rozmawiać wtedy kiedy dowiesz się sam czegoś na temat jego kontaktów z tobą w przeszłości. Dobrym momentem na taką rozmowę, jest czas po rozmowie z Ravelą, czy przed wejściem do Fortecy Żalu. Co ciekawe sam Morte nie pamięta swojego życia, w momencie kiedy był normalnym człowiekiem, nie wie jak i kiedy zginął. Uważa natomiast, że został zesłany do Słupa Czaszek za swoje grzechy i teraz podróżuje z tobą nie tylko z wdzięczności, że go stamtąd wyciągnąłeś, ale także z chęci odpokutowania za swoje winy.

Morte jest jednym z najlepszych wojowników w grze. Jest bardzo wytrzymały, szybki, trafia wrogów o wiele częściej niż inne postacie, zadając im naprawdę potężne obrażenia. Posiada także dużo punktów życia, dzięki czemu zużywa znacznie mniej mikstur leczących niż pozostali członkowie drużyny. Dzięki dużej zręczności ciężko go trafić. Do tego wszystkiego posiada umiejętność specjalną. Polega ona na tym, że Morte wyzywa istotę, z którą chcesz walczyć, dzięki czemu to ona ciebie zaatakuje, a z powodu furii w jaką wpadnie będzie miała utrudnioną walkę, gdyż będzie rzadziej i słabiej trafiać ciebie i twoich przyjaciół. W czasie gry możesz też rozwinąć tą umiejętność jeszcze bardziej poprzez rozmowę między innymi z Kradokiem lub Kimaxi Wężowy Język. Morte walczy swoimi zębami, będzie więc ciężko jakoś zwiększyć obrażenia jakie zadaje w walce. Nie oznacza to jednak, że jest to niemożliwe. Jeśli uda ci się pomóc Ingressie, w podzięce odda ci ona swoje zęby, które możesz dać Mortemu. Nie polepszy to znacząco jego statystyk, ale lepszy rydz niż nic, czyż nie?

Morte jest jedną z najciekawszych postaci, jaką możesz dołączyć do swej drużyny w grze. W końcu, czy często spotyka się latające czaszki na swej drodze? Morte to dobry kompan, nie raz i nie dwa będziesz miał okazję pośmiać się z jego wypowiedzi. Do tego jest on świetnym wojownikiem, dzięki czemu Twoja drużyna będzie miała zdecydowanie mniejsze problemy w walce. Wszystko to sprawia, że Mortego warto mieć w swej drużynie.


Boromir.
komentarz[71] |

Komentarze do "Morte"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


      Sonda
   Ulubiona profesja to:
Wojownik
Mag
Złodziej
Kapłan
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.021649 sek. pg: