..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Świat

   » Rozgrywka

   » Ekwipunek

   » Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Anna

Rasa
Diabelstwo
Płeć
Kobieta
Profesja
Wojownik/Złodziej
Siła
14
Kondycja
16
Zręczność
18
Inteligencja
12
Mądrość
10
Charyzma
13

Anna to diabelstwo, jest bardzo ładna, ubrana w skąpy kostium, całość dopełnia ogon, który różnie reaguje, w zależności od tego co Anna czuje i myśli. Pierwszy raz spotkasz ją niedaleko Kostnicy, jednak wtedy nie będzie to zbytnio miła rozmowa. Drugi raz spotkasz ją w domu Faroda, po tym jak przyniesiesz mu kulę z brązu. Wtedy będziesz mógł przyłączyć ją do swojej drużyny.

Jak się okaże to Anna znalazła twoje ciało i to ona przyniosła je wpierw Farodowi. To dzięki niej w ogóle znalazłeś się w Kostnicy. Anna pokaże ci gdzie zginąłeś, a gdy tam dotrzesz będziesz mógł odwiedzić następne lokacje, w poszukiwaniu swojej śmiertelności i pamięci. Jak więc widzisz musisz mieć ją w drużynie, by móc kontynuować grę. Kiedy jednak znajdziesz się już w miejscu swojego zgonu, nie będziesz raczej chciał zostawić Anny. Jest to postać bardzo ciekawa. Anna jest przybraną córką Faroda, który nie przygarnął jej bynajmniej z miłosierdzia. Anna zbiera dla niego ciała, które on ograbia z rzeczy, zna ona też kilka sekretów swego ojczyma. Dzięki temu dowiesz się jak wejść do jego kryjówki, skąd będziesz mógł zabrać różne ciekawe rzeczy. Jeśli będziesz mieć w drużynie też Nie - Sławę to będziesz świadkiem ich częstych sprzeczek. Anna jest arogancka, porywcza, nie lubi mówić o swoich uczuciach i łatwo ją zdenerwować. W czasie gry będziesz miał możliwość wytworzenia z nią swoistej więzi. Po rozmowie z Ravelą jeśli dobrze poprowadzisz rozmowę, będziesz mógł pocałować Annę. Jak się później okaże Anna podróżuje z tobą, gdyż jest zakochana!

Anna jest przede wszystkim złodziejem i to właśnie dla tych umiejętności warto ją mieć w drużynie. Nie raz i nie dwa poradzi sobie ona z zamkiem w skrzyni, którego ty w żaden sposób nie potrafiłeś wyważyć. Jeśli będziesz chciał będziesz mógł też poprzez nią okradać ludzi, co znacznie zwiększy twój majątek. Dzięki jej zdolnościom w wykrywaniu pułapek zaoszczędzisz sporo zdrowia, jeśli po wejściu do pomieszczenia użyjesz tej umiejętności. Anna posiada także bardzo ciekawą umiejętność skradania się. Umożliwia jej ona ciche podejście do nic nie spodziewającego się przeciwnika i zadanie mu większych niż normalnie obrażeń dzięki zaskoczeniu. Mimo to Anna nie jest najlepszą postacią do walki wręcz. Posiada mało punktów życia, przez co jeśli nie obdarzysz jej sporą ilością mikstur leczących będziesz zmuszony kilka razy ją wskrzesić. Jej główną bronią są sztylety naręczne. Będziesz mieć okazję dania jej lepszej broni. Musisz tylko długo i wytrwale szukać...

Anna to ciekawa postać, która nie jest tylko głupią marionetką wykorzystywaną do walki. Posiada także uczucia, które jest w stanie okazywać na wiele sposobów. Dzięki jej umiejętnościom złodziejskim, a także zdolnościom specjalnym staje się ona cennym sprzymierzeńcem.


Boromir.
komentarz[49] |

Komentarze do "Anna"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


      Sonda
   Ulubiona profesja to:
Wojownik
Mag
Złodziej
Kapłan
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.021860 sek. pg: