..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Świat

   » Rozgrywka

   » Ekwipunek

   » Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Nordom

Rasa
Modron
Płeć
Nijaka
Profesja
Wojownik
Siła
16
Kondycja
16
Zręczność
16
Inteligencja
16
Mądrość
8
Charyzma
8

Nordom jest Modronem. By go spotkać musisz kupić Kostkę Modrona w Sklepie z Osobliwościami w Dzielnicy Urzędników i porozmawiać z Modronami w Przybytku Zaspokajania Żądz Intelektualnych. Potem za pomocą przedmiotu, który kupiłeś przenieś się do Labiryntu Modrona. Ustaw w nim poziom trudności na maksymalny, dzięki czemu będziesz mógł wejść do pokoju gdzie będzie stał Nordom. Po krótkiej rozmowie przyłączy się on do twojej drużyny.

Jest to postać bardzo dziwna. W zasadzie nie jest to żyjąca, normalna postać, tylko robot, którego możesz zaprogramować by robił to co mu każesz. Mimo to jest bardzo inteligentny, dzięki czemu możesz z nim porozmawiać na wiele ciekawych tematów. W czasie podróży okaże się dobrym kompanem. Niestety nie można napisać na ten temat nic więcej.

Nordom to robot. Dzięki temu w czasie rozmowy z nim jego statystyki będą się zmieniały. Możesz go zaprogramować tak, by był wojownikiem, magiem lub złodziejem. W każdym z przypadków część jego cech będzie zwiększała swoje wartości, a część będzie je zmniejszała. Warto go też przyłączyć do drużyny ponieważ jest to jedyna postać strzelająca w całej grze. Dzięki temu zanim zaczniesz walczyć wręcz z przeciwnikiem będziesz mógł go wpierw trochę osłabić dzięki strzałom Nordoma. W czasie gry będziesz mógł też kupić mu lepsze strzały, by zadawał on więcej obrażeń. Nordom jest całkiem wytrzymałym bohaterem, dzięki czemu nie będziesz na niego zużywał dużej ilości mikstur leczących. Mimo to raczej trzymaj go w pewnej odległości od bezpośredniej walki, by dalej mógł pomagać ci swoimi strzałami.

Moim zdaniem, pomimo trudności jakie sprawia dojście do Nodroma, warto go mieć w swojej drużynie, ze względu na jego nietypowe umiejętności. Drugiej takiej postaci nie spotkacie w grze.


Boromir.
komentarz[49] |

Komentarze do "Nordom"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


      Sonda
   Ulubiona profesja to:
Wojownik
Mag
Złodziej
Kapłan
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.015280 sek. pg: